Ana Is My Life...ForeverAndEver !!!

Dieta Modelek

29. března 2009 v 20:03 | Kooty |  °°BeautifuL°°
Dieta modelek

Dieta modelek je intenzívní dieta, trvající pouhé tři dny. Dieta modelek je velmi populární právě mezi modelkami, ale také mezi politiky a známými osobnostmi, které potřebují ve velmi krátké době zhubnout. Původně pochází dieta modelek z Hollywoodu, proto se jí také říká Hollywoodská dieta.
Díky dietě modelek zhubnete až 3 kila během 3 dní a zároveň se díky ní tělo pročistí. Dieta modelek je založena na tom, že po celé tři dny jíte pouze ovoce v přesně daném množství a pořadí. Vybrané ovoce totiž obsahuje velké množství enzymů, které podporují látkovou výměnu a trávení. Kromě enzymů obsahuje toto ovoce také poměrně hodně dalších vitaminů a minerálů, které látkovou výměnu ještě zlepšují.

Dieta modelek- jídelníček:
1. den
snídaně: 250g čerstvého ananasu
svačina: 250g čerstvého ananasu
oběd: 1 banán
svačina: 250g čerstvého ananasu
večeře: 1 banán

2. den
snídaně: 3 kiwi
svačina: 100g hroznového vína
oběd: 4 kiwi
svačina: 100g hroznového vína
večeře: 3 kiwi

3.den
snídaně: 200g hroznového vína
svačina: 200g ananasu
oběd: 4 kiwi
svačina: 100g ananasu
večeře: 100g hroznového vína, 2 kiwi

Dieta modelek- zásady

- je důležité dodržet předepsaný jídelníček a ovoce nekombinovat. Účinky enzymů by se pak mohly vzájemně rušit

- dieta modelek přikazuje dostatečný pitný režim- minimálně 2 litry neslazených ovocných nebo bylinných čajů nebo vody s citronem


Dieta modelek pod lupou

Aniž byste museli být odborníci na výživu, na první pohled je vám asi zřejmé, že dieta modelek není nic, co by našemu tělu z dlouhodobého hlediska nějak prospělo. Pokud je tedy pro vás tato dieta neodolatelné pokušení, určitě ji nedržte déle než předepsané 3 dny a rozhodně ne častěji, než jednou do měsíce.


Proč je dieta modelek špatná?
Dieta dodá sice vašemu tělo dostatek vitamínu C, hořčíku i vápníku, ale katastrofálně málo ostatní důležitých živin, zejména bílkovin a nenasycených mastných kyselin. Má ještě jednu nevýhodu- díky vysokému obsahu cukru a ovocných kyselin budete mít opravdu veliký hlad. U někoho se může objevit také alergické reakce na bromelain obsažený v ananasu.


Sama jsem ji vyzkoušela a opravdu funguje a stím hladem to není až tak zlé jen jsem měla strašně podrážděný jazky od toho čerstvého ananasu ale jinak celkove doporučuji!!
Kooty
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Coco Coco | 25. července 2009 v 16:23 | Reagovat

Když se ten ananas oloupe den před tím, než ho jíš, tak nemáš oleptanou pusu-fakt:-D Ale na kiwi mám bohužel alergii:p

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama