Ana Is My Life...ForeverAndEver !!!

Vtipy o Pepíčkovi

28. března 2009 v 23:35 | NicTty |  °°FunnY°°
Tak tady je pár vtipů o Pepíčkovi...

Pepíček stopuje auto: "Můžete mne vzít do školy?" - "Ale já jedu opačným směrem!" - "Tím lépe!"

Přijde pepíček domů a ukazuje tatínkovi vysvědčení a tatínek povídá: "Tak hrozné vysvědčení jsem ještě neviděl" ... A pepíček povídá "já také ne, včera jsem to našel ve tvých věcech"


Pepíček jde po chodbě a najednou kolem jde ředitel. Pepíček vidí na zemi sprostý vystřižek z časopisu a sebere ho. Vidí to pan ředitel a volá na Pepíčka: "Fuj Pepíčku nesbírej to staré a bezcenné věci nesbírej!!!" Pepíček tedy výstřižek hodí zase na zem (když se ředitel nedívá) a jde dál. Známí uličníci Honza s Jindrou včetně Marka hodili na zem slupku od banánu. Pan reditel se sklouzl a volá na Pepíčka: "No tak Pepíčku pomoz mi!!" Pepíček na to: "Ale pane řediteli já staré a bezcenné věci nesbírám!!"

Paní učitelka chce, aby jí děti řekli čím by chtěli být a proč. Vyvolá Mařenku. Mařenka říká: "Chtěla bych prodávat v obchodě se zvířátky, protože mám moc ráda domácí mazlíčky." Paní učitelka vyvolá Honzíka a Honzík říká: "Chtěl bych být požárníkem, protože chci ochraňovat lidi." Vyvolá Pepíčka. Pepíček: "Já bych chtěl být holičem, protože holič krade lidem vlasy a lidi mu za to ještě slušně zaplatí."

Ve škole je zrovna výtvarka a paní učitelka se ptá Mařenky jak by sis vymalovala pokojíček Mařenka odpoví: "Na horu bych nakreslila zeleně motýlka, do leva bych nakreslila světle modře motýlka a do prava bych nakreslyla červeně motýlka. Paní učitelka vyvola Pepíčka a řekne: "A jak by sis ty Pepíčku vymaloval pokojíček?" A Pepíček odpoví na horu bych napsal černě hajzl, do leva bych napsal hnědě hajzl a do prava bych napsal tmavě modře hajzl." Tak paní učitelka řekne, aby si zítra poslechl tatínek, jak by sis vymaloval pokojíček. Tak druhý den příde Pepíček i s tatínkem do školy a paní učitelka Pepíčkovi řekne aby řekl jak by si vymaloval pokojíček. Pepíček spustí: "na horu bych napsal černě hajzl, do leva bych napsal hnědě hajzl a do prava bych napsal tmavě modře hajzl." Tatínek se zamyslí a řekne: "Máš to moc tmavý."

Pepíček jde ke kamarádovi si hrát, pohrajou si a Pepíček jde domu a ptá se: "Máte lžíci na boty" a kamarád odpoví: "Ne mi boty nejíme."

Paní Kalianková k synovi: "Pepíčku, proč táhneš do ložnice ten kýbl s vodou?" - "Protože tatínek chce ráno vzbudit, ale potichu!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama