Ana Is My Life...ForeverAndEver !!!

Prosinec 2009

Sorry

28. prosince 2009 v 0:29 | Kooty
Achuj zlata opožděně přeji krásné Vánoce!!!Omlouvám se,ale byla jsem na dovolené v cizině i přes štedry den takže jsem se nemohla ozvat!!!

Na váhu jsem nestoupla asi 3 tydny a ani nestoupnu muj režim začíná po silvestru protože do té doby jsem hlídaná už se těším na školu až mě nikdo nebude zase kontrolovat!
Chci se omluvit jestli jsem někomu neodepsala na koment,ale ted jsem se vrátila a jen jsem to rychle projela....chci podotknout že upozornění typu ...nedělej to pak rychleji přibereš , jsi nemocná atd.....tak lidi, anorexii mám přes 3 roky a měla jsem už 38kg takže tohle mi opravdu říkat nemusíte...blog mám pro svoje zlati!!!ne pro vás=D
Utíkám si lehnout kotatka pokusím se ozvat co nejdřív....jo a co Silvestr těšíte se?
Kooty

FAT=(

7. prosince 2009 v 16:09 | Kooty |  °°A čo my dneS?°°
Zlata tak se vracím ted jsem se rozhodla...ve škole toho mám hodně ,ale vrátit se prostě musím...mám za sebou velké odhalení rosinou...nic pěkného!

Přibrala jsem STRAŠNĚĚĚĚĚĚĚĚĚ moooc takže mám kolem 60kg ted možná i 65kg nesmím se totiž vážit a navíc mě všichni hlídají jídlo....=((((((( asi si nedokážete představit co to pro mě je....!!!!!!!!!!
Je mi fakt strašně...NENÁVIDÍM SE jak mužu byt takhle tlustá=( kvuli tomu mám denně špatnou náladu!!!!
Kašlu na školu je mi to jedno ted začínám znovu celé hubnutí, ale musím musím to hodně dobře utajit...dám si ten nejpřísnější režim.....od zítřka HLADOVKA aspon na 7dní...musím do příštího pátku dát dolů alespon 6kg=((((((((((((( jestli se někdo cete přidat tak pisněte
Dneska jsem to celé posrala musela jsem jíst........ale zítra do mě nikdo nic nenacpe ani kdyby chtěl=( PROSTĚ NE!!!!!!!!!!!!!!ZASE JSEM TLUSTÁ A JÁ NECHCI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Denska končím s jídlem večer ještě písnu jak to dopadlo....jdu cvičit tak se mějte a doufám že mi pár kamarádek a lidí co chodili na blog zůstalo:-*

MILUJU VÁS A JÁ SE NEVZDÁM.....CHCI ANU ZPĚT MOC PROSÍÍÍÍÍM!!!!!!!!!!!!!!
Kooty